Saules Elektrines

Saulės energija yra inovatyvi technologija, leidžianti naudoti švarią ir saugią Saulės energiją elektros gamybai. Tai patikimas ir ekologiškas energijos šaltinis, kuris gali reikšmingai sumažinti energijos sąnaudas ir padėti išsaugoti gamtos išteklius. Saulės panelės gali būti sumontuotos ant pastatų stogų ar atvirų plotų, leidžiant naudoti vietas, kurios anksčiau nebuvo prieinamos energijos gamybai. Saulės energija yra protinga sprendimo visiems komerciniams objektams, kuris padės sumažinti išlaidas ir užtikrinti tvarų ateitį verslui ir visai planetai.

Mes taip pat teikiame tokius paslaugas kaip…

Neužmirškite, kad mes siūlome visapusišką saulės energijos paslaugų spektrą, įskaitant ne tik įrangos pardavimą ir montavimą, bet ir individualių projektų kūrimą, montavimo konstrukcijas, saulės komplektus ir specialius užsakymus. Mūsų patyrusių specialistų komanda yra pasirengusi sukurti sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų jo patikimumą ir efektyvumą.

Montavimo konstrukcija

Montavimo konstrukcijos saulės moduliams užtikrina optimalų kolektorių padėjimą ir orientaciją siekiant maksimalios energijos gavybos iš saulės. Jos lengvai sumontuojamos ir gali būti pritaikytos prie įvairių reikalavimų.

Komlektai

Saulės komplektai yra visa sistema, apimanti saulės kolektorius, inverterius ir kitus komponentus, skirtus saulės energijos gavimui ir konvertavimui į elektros energiją. Jie lengvai sumontuojami ir gali būti pritaikyti prie įvairių poreikių. Tai ekologiškas ir ekonomiškai efektyvus sprendimas energijos gamybai.

Specialus uzsakymas

Mes galime sukurti projektus pagal kliento pageidavimus, siekdami užtikrinti optimalų ir efektyvų sprendimą jų saulės energijos sistemai. Mūsų ekspertų komanda dirba su klientais, siekdama suprasti jų poreikius ir reikalavimus, ir siūlo individualias sprendimo galimybes, atitinkančias jų pageidavimus. Mes naudojame pažangias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, kad sukurtume patikimą ir efektyvią saulės energijos sistemą klientui.


FAQs

Suteikiame garantiją:

  •  saulės moduliai 5-15 metų (gamintojo garantija), 25-30 metų iki 87,5% efektyvumo (saulės modulio veikimo garantija).
  •  Inverteriai 5-10 metų (gamintojo garantija).
  •  Montažo statiniai 10 metų.
  •  Techninis servisas 2 metai.

Saulės elektrinė susideda iš kelių komponentų, tokių kaip:

  •  Saulės moduliai – konvertuojantys saulės energiją į elektrą.
  •  Montavimo konstrukcija, ant kurios yra saulės moduliai.
  •  Optimizatoriai (neprivaloma).
  • Inverteris – paverčia gaunamą nuolatinę srovę iš saulės modulių į kintamąją.
  •  Elektros tinklas – sunaudota saulės elektrinės pagaminta elektros energija.

​APVA kompensuoja dalį saulės elektrinės savikainos APVA kompensuoja iki 3230 €, priklausomai nuo saulės elektrinės galios.
Siūlome savo paslaugą, kuri padės užpildyti paraišką.

​Pagamintą elektros energiją galima parduoti ESO. Elektra, kurios jūs nenaudojate, yra paskirstoma į ESO tinklą, jei esate gamintojas.

​Saulės sistema montuojama per 2 dienas.

KONTAKAI

Vardas
E.paštas
Žinutė

Nereikia laukti, kol saulė pradės šildyti! Kreipkitės į mus dėl saulės energijos paslaugų ir pradėkite taupyti jau šiandien.